KONST / Litografier / Litografi 16182095
nr 1618 2095
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/30, daterad - 2000,20x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
måndag 6 maj 2024
kl 19:34:11
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe